Порадіймо за наших авторів

26/01/2022

Кожен хоче чимось пишатися: хто красою, хто розумом, багатством чи родоводом, а ми – нашими Авторами. Це справжні інтелектуали, еліта еліт сучасності, адже протягом років (а останніх років без жодної оплати) вони працюють над статтями для «Енциклопедії Сучасної України».

Трохи цифр: нині це найбільший звід українознавчої інформації в енциклопедичному форматі, представлений понад 64 тис. статтями, вміщеними у 23 томах. Весь цей масив опублікованої інформації має цифрову версію на сайті https://esu.com.ua, яким щодня користується в середньому майже 6,5 тис. осіб – очевидно, він потрібен суспільству, зважаючи на такий показник. Це й надихає наших авторів, стимулюючи їх до праці, бо вони усвідомлюють своє покликання й чин: нести громаді правдиву, перевірену, академічну інформацію про сьогодення й минуле України в особах, об’єктах, поняттях, подіях.

Будемо намагатися писати про цих подвижників, щоб люди знали про їхню безкорисливу працю для розвитку суспільства.

19 січня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася презентація книги білоруської історикині В. Лебедєвої (Мятлицької) «Мітрафан Доўнар-Запольскі (1868—1934 гг.). Асоба ў дакументах і ўспамінах».


Обкладинка і титульна сторінка

У заході взяв участь директор Інституту енциклопедичних досліджень НАН України М. Железняк. Далі – відеозапис його виступу


З ФОТОАРХІВУ